طراحی گرافیک و چاپ

نمونه کارهای ما در ادامه مطلب .  گرافیک یک اثر هنریست که میخواهد پیامی رااز طریق بصری در کوتاهترین زمان ممکن به مخاطب برساند

در تماس باشید

تدوین ، تبدیل فیلم ، انیمیشن

تبدیل فیلمهای مختلف از جمله miniDV, VHS, Compact و فایلهای گرفته شده توسط دوربینهای خانگی دیجیتال به DVD با بهترین کیفیت  .

اطلاعات بیشتر

 سایت و فروشگاه اینترنتی

ثبت آدرس اینترنتی، فضا و طراحی سایت مدیریت آن به حدی راحت است که با کمترین اطلاعات براحتی می توانید سایت خود را مدیریت و بروز رسانی نمایید.

جدول قیمت ها

درباره فرتوس

فرتوس 

صاحب شکوه و توانایی.

به هم پیوسته از فر و توس. فر به معنی شکوه و توس از ریشه ی اوستایی تو به معنی توانایی.

********************************************************************************************************************************************

خدمات کامپیوتری فرتوس در سال 1379 آغاز بکار نمود و استفاده از تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری پشیرفته و مدرن در کنار تجربه برای رسیدن به بالاترین کیفیت جزئی از اهداف خود دانسته و همواره در جهت برتر بودن و ماندن گام برداشته است.
برخی از خدمات تخصصی ما :
طراحی گرافیک دو بعدی ( لوگو، پوستر، طراحی بسته بندی، اگهی، صفحه آرایی کتاب و نشریه، کاتالوگ ، اوراق اداری، محیط گرافیکی نرم افزار و موبایل و... )- طراحی سه بعدی ( شبیه سازی با نرم افزار های سه بعدی و ... - تدوین و انیمیشن ( تدوین دیجیتال، تبدیل نوار و رسانه های صوتی و تصویری، کلیپ، انیمیشن و ... ) - راه اندازی سایت و کسب و کار اینترنتی( دامنه ، فضا، فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی سایت ها ...)

اخبار

آموزش و راهنمایی

همراه با مشتریان

Sample Image قالب تجاری دفتر مرکزی برای طراحی سایت های تجاری ،شرکت ها و موسسات غیر دولتی ، اطلاعات دمو را در بخش مدیریت جوملا ویرایش کنید.

آشنایی با شرکت

این یک متن نمایشی است شما می توانید پس از نصب بسته آزمایشی در سایت خود وارد بخش مدیریت جوملا و...

  • بتامکس Betamax

    اين محصول را شرکت سونى توليد کرد که رقيب وي.اچ.اس. شد. بتامکس هرگز در انگلستان متداول نشد، ولى در ساير کشورها به‌کار...

موقعیت

خدمات کامپیوتری فرتوس، مشهد، انتهای مصلی 27، سمت راست، بین پلاک 23 و 25

09379384748

با ما تفاوت را در لحظه لحظه طراحی سایت خود  تجربه کنید

تماس با ما